V petek, 11. 08. 2023 smo se ob 4:30 v konvoju GZ Cerkno (11 vozil in 58 gasilcev) odpravili v Savinjsko dolino na pomoč pri odpravah posledic po poplavah. Z našega društva je na pomoč odšlo 8 gasilcev z enim vozilom. Po prihodu na sprejemno mesto so naše društvo skupaj z PGD Šebrelje razporedili v podjetje KLS kjer smo pomagali čistiti skladiščne prostore. V gasilski dom smo se vrnili ob 22:30.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

V sredo, 16. 08. 2023 smo se ob 4:15 v konvoju GZ Cerkno ponovno odpravili v Savinjsko dolino na pomoč pri odpravljanju posledic po poplavah. Z našega društva je na pomoč odšlo 5 gasilcev z enim vozilom. Po prihodu na sprejemno mesto so naše društvo razporedili v podjetje BSH, kjer smo pomagali čistiti skladiščne prostore. V gasilski dom smo se vrnili ob 22:30.