V dopoldanskem času so tekmovale ekipe mladincev in pionirjev. Iz našega društva se je tekmovanja udeležila ekipa pionirjev in ekipa mladincev. Mladinci so se uvrstili na 5. mesto. Pionirji pa so bili žal zadnji, saj zaradi težav z “brentačami” niso dokončali vaje v času, ki je predviden za to vajo. Pohvaliti moramo vse naše mlade tekmovalce, še posebej pa mlado gasilko Žano (6 let), ki se nam je pridružila le par minut pred pričetkom tekmovalne vaje in s tem rešila celotno ekipo pred diskvalifikacijo zaradi nepopolne desetine. Tekmovala je namesto malce starejšega Andreja, ki je zbolel na dan tekmovanja.

ČLANI

Člani in članice so imeli svoj del tekmovanja popoldne. Proti vsem pričakovanjem so se odlično odrezali naši člani A. Kakšna mesta in kako je izgledalo tekmovanje naših ekip pa si lahko ogledate spodaj. Člani A so osvojili 1. mesto in s tem krepko presegli lanski rezultat. Ker pa so po vaji imeli slabe občutke, so bili z osvojenim prvim mesto še toliko bolj presenečeni. Člani B pa so osvojili 2. mesto in prav tako presegli svoja pričakovanja glede uvrstitve. Obe ekipi si zaslužita vse pohvale in čestitke za več kot odlično zastopanje našega društva na tekmovanju članov.

Čestitamo vsem ekipam za odlično zastopanje na tokratnem tekmovanju, drugo leto po z usemi ekipami napademo na prva mesta.

ČLANI A – 1. mesto

ČLANICE B – 2. mesto