Gasilsko društvo Plužnje je organiziralo piknik v Gorenjih Jaznah pri kasarni. Udeležilo se ga je lepo število članov, čeprav vreme sprva ni bilo nič kaj obetavno saj se je nad kavernami razbesnela zelo huda nevihta.
A do nevihte smo že odigrali turnir v nogometu. Operativci so malo potrenirali. Gostje pa so se pogostili z dobrotami ki so jih pripravili naši “dežurni” kuharji.











